Inne linki w tej kategorii
 • 4 Łapy Psa Łódź - Pozytywne szkolenie psów, psie przedszkole, testy psychiki psów i szczeniąt.
  Pozytywne szkolenie psów w Łodzi. Uczymy jak stać się dla psa prawdziwym przewodnikiem, aby Wasze życie obfitowało we wzajemne zrozumienie i szacunek. Nasza oferta obejmuje: Psie Przedszkole, kurs Pies Towarzysz, kurs Pies Cywil, konsultacje indywidualne, pomoc w wyborze rasy szczeniaka, hodowli oraz w zakupie czterołapka, testy psychiki szczeniaków i psów dorosłych. Szkoła posiada własny lokal (120m2) oraz ogrodzony, zadbany plac. Pracujemy w oparciu o technikę pozytywnych wzmocnień, uczymy skutecznej obustronnej komunikacji, pokazujemy jak pracować i wychowywać psa. Szkolenia prowadzimy przez cały rok - w razie niesprzyjającej aury zajęcia odbywają się w lokalu. Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do nas.
 • fryzjer dla psów
  Usługi psiego fryzjer w Kędzierzynie Koźlu .
  Oferuje profesjonalne usługi w zakresie :
  strzyżenia , obcinania paznokci oraz inne zabiegi pielęgnacyjne w zależności od potrzeb lub życzeń właścicieli.
  Strzyżenie psów to moja pasja
 • Psy rasowe i rodowodowe szczenięta - Szczenięta.pl
  Serwis ogłoszeniowo-społecznościowy miłośników psów: Szczenięta.pl. Ciekawe artykuły, wypowiedzi Użytkowników. Galerie zdjęć psów rasowych. Aktualne ogłoszenia w których hodowcy oferują rodowodowe szczenięta. Psy, które stały się członkami rodzin.
 • fryzjer dla psów
  Usługi psiego fryzjer w Kędzierzynie Koźlu .
  Oferuje profesjonalne usługi w zakresie strzyżenia , obcinania paznokci oraz inne zabiegi pielęgnacyjne w zależności od potrzeb lub życzeń właścicieli.
  Strzyżenie psów to moja pasja